Doğal Agro Gıda

Anasayfa Doğal Agro Gıda
Doğal Agro Gıda

Sektöre Yön Veriyoruz

DOĞAL AGRO GIDA, 1996 yılında doğan ve Ankara’da başlayan tecrübesiyle günümüze gelmiş, TÜRKİYE’NİN önde gelen işlenmiş, paketlenmiş bakliyat ticareti yapan bir firma olarak hizmet vermektedir.

DOĞAL AGRO'nun başarı hikayesi, dünya standartlarında kurumsal değerlerle sürdürülebilir ve yenilikçi yönetim sistemine dayanmaktadır. Ürünlerimizi, ISO 9001, ISO 22000 ve BRC belgeli tesislerimizde üretip, paketleyerek dünyanın dört bir yanındaki farklı kültürlere sahip ülkelerin damak zevkine sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz, üretim öncesi, üretim esnası, paketleme öncesi ve sonrası aşamalarda titizlikle gerçekleştirilen kalite kontrol testlerine tabi tutulmaktadır. 

Günlük 150 ton/gün kapasiteli 3 farklı eleme ve çeltik fabrikalarımız, 275 ton/gün kapasiteli paketleme tesisimiz Teknolojinin en son olanaklarıyla donatılmış, esnek üretim kabiliyeti ve müşteri taleplerini hızla karşılama ilkesiyle her türlü bakliyat ürününü üretmemize güç vermektedir. DOĞAL BAKLİYAT'ın tesislerinde işlenen Kuru Bakliyat ürünleri geniş bir yelpaze sahiptir.

Sektöre Yön Veriyoruz
Doğal Agro Gıda

Doğal Agro Gıda

Her bir bakliyat ürünümüz, gerekli fiziksel işlemlerden geçirilerek soyulma, boyutlandırma, eleme ve renk ayırma aşamalarından geçirilir. Bu sayede, en yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz.

DOĞAL AGRO olarak, 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlere en kaliteli ve doğal bakliyat ürünlerini sunmaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Doğal Bakliyat, sadece sevgi kattık.

+25

Yıllık Deneyim

DOĞAL AGRO GIDA, 1996 yılında doğan ve Ankara’da başlayan tecrübesiyle günümüze gelmiş, TÜRKİYE’NİN önde gelen işlenmiş, paketlenmiş bakliyat ticareti yapan bir firma olarak hizmet vermektedir.

© 2023, Tüm hakları saklıdır.